DERMACOMPLETE

MULTIFUNKČNÍ VĚŽ

MULTIFUNKČNÍ

VĚŽ

Přístroj Dermacomplete s profesionálními funkcemi pro zvýšení efektů standartní péče byl vyhlášen přístrojem roku 2021 a získal ocenění AESTHETIC TOP 2021

PROČ PRÁVĚ PŘÍSTROJOVÉ NEINVAZIVNÍ OŠETŘENÍ ?

Bez omezení

Po zákroku se neobjevují modřiny či jiné nežádoucí efekty, jako je tomu u invazivního ošetření a navíc nijak neomezí Váš denní režim.

Bezbolestné

Jedná se o naprosto neinvazivní metodu, takže se nemusíte bát bolesti během ošetření.

Okamžitý efekt

Zlepšení stavu pleti je viditelné ihned po zákroku.

dermacomplette
ultrazvukovaspachtle

PROFESIONÁLNÍ ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

DERMASCRUBBER

Efektivně připraví pleť pro následné kosmetické ošetření provedením peelingu a hloubkového čištění pleti.

Ultrazvukové čištění zprůchodní póry, odstraní nadbytečný kožní maz a urychluje hojení aknózní pleti. Současně prozáří pleť a má protizánětlivý efekt.

ELEKTROPORACE

DERMA

Profesionální elektroporační přístroj pro profesionální estetickou péči. Elektroporace otevírá průchody mezi buňkami. Aktivní látky těmito průchody vstupují do pleti. Pro určité aktivní látky s většími molekulami je nemožné proniknout hlouběji do pleti, ale pomocí elektroporace a otevření průchodů i tyto větší molekulární látky proniknou do hlubších vrstev pokožky. Elektroporace je tedy bezbolestná, neinvazivní metoda učínější a hlubší zapracování do pleti.

elektroporace
vysokafrekvence

VYSOKÁ FREKVENCE

DERMAHIGH

Profesionální vysokofrekvenční přístroj je určen výhradně pro profesionály v oboru lékařství, kosmetiky a estetiky. Vysoká frekvence produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným nástavcem. Uvnitř nástavce se nachází 2 plyny neon a argon.

Vysokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozon, který má výrazné sterilizační a dezinfekční účinky. Je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pletí. Úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek

Moderní kosmetická a estetická péče vyžaduje odborné znalosti a kvalitní přístrojové vybavení. Aby výsledek kosmetického ošetření byl viditelný a dlouhodobý, používám kvalitní profesinální přístroje pro neinvazivní ošetření Vaší pleti.

#

Lucie Pavlusová

Profesionální dermální specialista